"Daj nam więcej dni takich..."

 

„DAJ NAM WIĘCEJ DNI TAKICH…”

" Daj nam więcej dni takich, spragnionych miłości, Niech świat przy żłóbku Twoim, odmienia oblicze..." Ten tekst był motywem przewodnim Integracyjnej Wigilii, która odbyła się w siedzibie naszej szkoły.

Wigilia była uroczystym zakończeniem projektu Stowarzyszenia " Sportowa" - " W Garwolinie jesteśmy Razem".  W projekcie brali udział podopieczni Stowarzyszenia, uczniowie i absolwenci Zespołu Szkół Specjalnych nr 1 oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Garwolinie. 

Tegoroczne spotkanie rozpoczęło się pokazem tradycyjnych jasełek, przygotowanych przez uczniów, którzy z wielkim zaangażowaniem odgrywali swe role i śpiewali kolędy. Piękna dekoracja i oprawa muzyczna wywołały nastrój wzruszenia, radości i oczekiwania.

Po części artystycznej, dyrektor szkoły pani Małgorzata Sylwesiuk podziękowała artystom za wspaniałe przedstawienie i złożyła wszystkim świąteczne i noworoczne życzenia. Powitała także zgromadzonych gości, którym serdecznie dziękujemy za przybycie oraz upominki, którymi nas obdarowali.

Ostatnią część uroczystości stanowiło wigilijne spotkanie przy stole zastawionym tradycyjnymi potrawami.  W nastroju refleksji i zadumy, przy dźwiękach kolęd dzieliliśmy się opłatkiem i składaliśmy życzenia Wesołych Świąt!

Tekst: Monika Tarczyńska 

Zdjęcia: Elżbieta Grzegrzółka