Zespół Szkół Specjalnych nr. 1 w Garwolinie

Aktulności

Nov 16 2017

                                   DZIEŃ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

Dzień 1 listopada, to dzień, w którym w szczególny sposób pamiętamy o naszych najbliższych, których już nie ma wśród nas.

Na ich grobach zapalamy znicze ,stawiamy kwiaty, wspominamy. Ale w tym dniu pamiętamy również o tych, którzy poświęcili swe życie w walce o wolność naszej ojczyzny, a tym samym i nas żyjących dzisiaj wolnej Polsce. Uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami pamiętają o bohaterach, którzy dla naszej ojczyzny oraz rodaków poświęcili najcenniejszy dar jaki posiada każdy z nas – życie. Wyrazem naszej pamięci o tych wszystkich niech będzie płonący znicz i skromna wiązanka złożona przed tablicą poległych nauczycieli z rąk okupanta w czasie II wojny światowej i tych, którzy ponieśli śmierć przeciwstawiając się porządkowi i etosom władzy komunistycznej.

Cześć ich pamięci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!