Zespół Szkół Specjalnych nr. 1 w Garwolinie

Aktulności

Jan 04 2018

WIGILIA SZKOLNA

Dnia 19. 12. 2017r. w Zespole Szkół Specjalnych nr 1 odbyła się Wigilia. Pani Dyrektor Małgorzata Sylwesiuk powitała zaproszonych gości. Starostę Powiatu Garwolińskiego Pana Marka Chciałowskiego, wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Pana Marcina Kobusa oraz przedstawicielkę mediów lokalnych panią Urszulę Ruta.

Na jasełkach przygotowanych przez Panią Marylę Rękawek uczniowie przedstawili historię narodzenia Jezusa. Musimy tu dodać, iż nasi uczniowie doskonale sprawdzili się w roli aktorów i pokonali tremę. Po obejrzeniu ,,Jasełek" i wspólnym kolędowaniu zgodnie z polską tradycją połamaliśmy się opłatkiem i w  świątecznej atmosferze zasiedliśmy do wigilijnego poczęstunku przygotowanego przez rodziców naszych uczniów.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY PRZYCZYNILI SIĘ DO STWORZENIA TAK MIŁEJ , NIEPOWTARZALNEJ ATMOSFERY W TYM SZCZEGÓLNYM DNIU.

Wesołych Świąt