Zespół Szkół Specjalnych nr. 1 w Garwolinie

Aktulności

Feb 15 2018

 WYCIECZKA DO WARSZAWY

Dzień 10 stycznia  był dla nas wyjątkowym dniem. Uczniowie wraz z opiekunami udali się na wycieczkę do Warszawy.

Gwoździem programu była wizyta w Pizzerii , jednakże nie ograniczyła się ona tylko do zjedzenia pizzy ,ale nasi uczniowie mieli zorganizowane warsztaty ,na których samodzielnie mogli zrobić ciasto oraz wybrać ulubione , smakowite dodatki. Pizza była pycha! Smakowała wybornie tym bardziej ,że danie zrobione samodzielnie zawsze jest najlepsze. Wycieczka zaczęła się od Pizzerii .Następnym punktem było  Muzeum Wojska Polskiego . Dzieci poznały historię rycerstwa polskiego, ich oręż oraz wyposażenie współczesnej armii polskiej ,które jest wręcz imponujące. Poznali także najszybszą komunikację miejską –metro. Przejażdżka tak szybkim środkiem lokomocji przyprawiała wręcz o zawrót głowy. Jeśli myślicie , że to już koniec to nic bardziej mylnego. Zwieńczeniem naszej wycieczki był długi spacer ulicą Nowy Świat, wzdłuż której ciągną się przepiękne iluminacje świetlne . To  było coś pięknego. Zachwytom nie było końca . Żal było odjeżdżać, ale jak to mówią ,,wszystko, co dobre, szybko się kończy. W drodze powrotnej byliśmy bardzo szczęśliwi i z podekscytowaniem wspominaliśmy każdy etap wycieczki. Pod szkoła czekali na nas rodzice.Wszystko chcieliśmy im natychmiast opowiedzieć i wzajemnie się przekrzykiwaliśmy . Wyglądało to może trochę śmiesznie, ale zadowolone dzieci swoją radość wyrażają natychmiast i jak najszybciej dzielą się nią ze swoimi  najbliższymi .DZIĘKUJEMY PANI DYREKTOR ORAZ NAUCZYCIELOM, KTÓRZY ZORGANIZOWALI NAM WYCIECZKĘ I ZADBALI O MNÓSTWO ATRAKCJI.