Zespół Szkół Specjalnych nr. 1 w Garwolinie

Aktulności

Feb 15 2018

BAL KARNAWAŁOWY

,,Dzisiaj w szkole wielka wrzawa raz do roku jest karnawał. Każdy przebrał się inaczej , ten obraca się , ten skacze.”

W miniony wtorek 13.02.2018  w naszej szkole mieliśmy bal karnawałowy. Zabawa odbyła się w pięknie udekorowanej sali przy wspaniałej muzyce i suto (SŁODKO) zastawionym stole. Byliśmy poprzebierani w różne kolorowe stroje, a na twarzach mieliśmy maski dzięki, którym nauczyciele nie mogli nas rozpoznać. W przerwie ,łyk napoju, ciastko, chwila oddechu i z powrotem idziemy się bawić. Wszak dzisiaj koniec karnawału,  zatem należy go spędzić tak jak stary obyczaj każe z przytupem i wesoło. Zabawa super tylko… trochę bolą nogi,  zmęczenie daje o sobie znać. Niestety następny karnawał dopiero za rok. Wspaniałą zabawę zorganizowały Panie: Izabela Pałyska i Justyna Paziewska.