Zespół Szkół Specjalnych nr. 1 w Garwolinie

Aktulności

Mar 23 2018

                                   ZAWODY PŁYWACKIE

Nasi uczniowie od 15. 09.2017r. w każdy piątek uczęszczają na zajęcia nauki pływania do sąsiadującej ze szkołą pływalni miejskiej ,,Garwolanka”.

Na zajęcia uczęszczają bardzo chętnie, ponieważ wiedzą, że mogą się wiele nauczyć a przy tym doskonale się bawią. Zajęcia na basenie prowadzą pani Karolina Nowicka – Wawer i pan Marek Zieliński, którzy przeprowadzili zawdy pływackie pod koniec I semestru roku szkolnego 2017/2018. Zawody pływackie rozgrywały się o zdobycie nagrody głównej  ,,Złotej szyszki”

Zwycięzcy w dyscyplinie: PŁYWANIE NA PLECACH Z MAKARONEM:

I MIEJSCE- DAWID FRELIK KLASA III GIMNAZJUM  – czas 0’19sek.82.

II MIEJSCE- IZABELA SZOPA KLASA II GIMNAZJUM - czas 0’20 sek.15.

III MIEJSCE-MATEUSZ CYRTA KLASA I PdP - czas 0’20 sek.47.

Zwycięzcy w dyscyplinie: PŁYWANIE STYLEM DOWOLNYM:

I MIEJSCE-DAWID FRELIK – KLASA III c PdP- czas 0’13sek.44

II MIEJSCE-JAKUB GAWRYŚ- KLASA II GIMNAZJUM - czas 0’14 sek. 47 .

III MIEJSCE-JAKUB KUĆ- KLASA I PdP- czas 0’16 sek.25.

Zwycięzcy w dyscyplinie POŁAWIANIE I NURKOWANIE:

I MIEJSCE-MATEUSZ CYRTA KLASA I Pdp -czas 0’10 sek.53.

II MIEJSCE-JAKUB GAWRYŚ- klasa III GIMNAZJUM- czas 0’14 sek.69.

III MIEJSCE-JONATAN SZYCHOWIAK KLASA VII SZKOŁA PODSTAWOWA -czas 0’ 15sek.23.

Zwycięzcy w dyscyplinie: WYŚCIGI BIEGIEM:

I MIEJSCE-JAKUB GAWRYŚ KLASA III GIMNAZJUM - czas 0” 26 sek. 16 .

II MIEJSCE-DAWID FRELIK- KLASA III GIMNAZJUM - czas 0’27 sek.35.

III MIEJSCE-JONATAN SZYCHOWIAK- KLASA VII SZKOŁA  PODSTAWOWA - czas 0’25 sek.47.

 

ZWYCIĘZCĄ ZŁOTEJ SZYSZKI ZOSTAŁ - DAWID FRELIK Z KLASY III c PdP.

Serdeczne gratulacje składamy zwycięzcy głównej wygranej, zwycięzcom w poszczególnych dyscyplinach oraz wszystkim startującym za ducha walki, wspaniałą zabawę i postawę fair play . Zachęcamy do dalszej systematycznej pracy nad doskonaleniem swojej formy i umiejętności, ponieważ następne zawody tuż, tuż. ŻYCZYMY POWODZENIA.