Zespół Szkół Specjalnych nr. 1 w Garwolinie

Aktulności

Feb 14 2019

 

WIGILIA SZKOLNA

Dnia 19.12.2018r. w Zespole Szkół Specjalnych nr 1 odbyła się Wigilia Szkolna.
Ten dzień w naszej szkole należał do dni szczególnie wyjątkowych.

 

Uczniowie przyszli do szkoły odświętnie ubrani. Panowała miła atmosfera , zaś  z   kuchni rozchodziły się niezwykłe zapachy wigilijnych potraw. O godzinie      jedenastej Pani Dyrektor Szkoły Małgorzata Sylwesiuk powitała wszystkich zebranych: rodziców, nauczycieli zaproszonych gości oraz uczniów. Władze samorządowe Powiatu Garwolin reprezentowała Pani Justyna Maszkiewicz, Pani Elżbieta Grzegrzółka reprezentowała Stowarzyszenie ,,Sportowa”, którego jest prezesem ,a także Pani Dorota Leszek wice prezes Stowarzyszenia, oraz ksiądz Gabriel Mazurek. Uczniowie przedstawili Jasełka szkolne , które przygotowała Pani Maria Głowacka. Po pięknym spektaklu głos zabrała pani Dyrektor Szkoły, która bardzo serdecznie podziękowała uczniom , Pani Marii za przygotowanie pięknego spektaklu oraz wszystkim tym, którzy się włączyli w przygotowanie tego niezwykłego dnia w roku. Zaproszeni goście Pani Justyna Maszkiewicz, Pani Elżbieta Grzegrzółka oraz ksiądz Gabriel Mazurek ,podziękowali za zaproszenie, oraz piękną część artystyczną na koniec złożyli wszystkim serdeczne życzenia na nadchodzące święta Narodzenia Pana. Po oficjalnej części Wigilii wszyscy udali się do świątecznie udekorowanej sali , by wzajemnie złożyć sobie życzenia i podzielić się opłatkiem . Z ogromnym apetytem zajadaliśmy pyszne wigilijne potrawy. Naszą szkolną uroczystość zakończyliśmy wspólnym śpiewem kolęd i pastorałek.