Zespół Szkół Specjalnych nr. 1 w Garwolinie

Aktulności

Apr 01 2019

WYJŚCIE DO KINA

W pierwszym Dniu Wiosny 21.03. 2019 r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami wybrali się do kina ,,Wilga” na film pt. ,,Chłopiec z burzy”. Tę miłą atrakcję zorganizowały dla nas opiekunki Samorządu Uczniowskiego p. K. Błażejczyk i p. M.Tarczyńska.


Film nawiązuje do słów, które napisał kiedyś de Saint –Exupery: ,, Stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś”. Opowiada historię niezwykłej przyjaźni małego chłopca Michaela i pelikana Pana Percivala. Pokazuje też jeszcze inną nieocenioną wartość w życiu każdego człowieka, jaką jest rodzina. Ta przepiękna historia dostarczyła nam wielu wzruszeń po niejednym policzku popłynęła łza. Film bardzo nam się podobał . Dziękujemy paniom za zorganizowanie wyjścia do kina.