Zespół Szkół Specjalnych nr. 1 w Garwolinie

Aktulności

Sep 03 2019

 ŻYCZENIA NA NOWY ROK SZKOLNY 2019/2020

 

                                     "Witaj szkoło, przyjaciółko! Czas tak szybko bieży.

Znów otwierasz swe podwoje dla całej młodzieży.
Szkolny rok z jesienią przyszedł, dzwonek trzyma w dłoni
I za chwilę dźwięcznym głosem wakacje przegoni."

 

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2019/2020 wszystkim naszym Uczniom życzymy, by zdobywanie wiedzy było dla Was fascynującą przygodą i  odnajdywaniem siebie, a zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów.

Pragniemy, by szkoła była dla was miejscem, do którego z chęcią będziecie przychodzić mając poczucie bezpieczeństwa. Pracujcie nad sobą i doskonalcie się, pamiętając „że wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami…”

Wszystkim Rodzicom i Opiekunom naszych uczniów, życzymy by nowy rok szkolny przyniósł wiele radości, dumy i nadziei związanych z przyszłością Waszych dzieci.

 

Dyrekcja oraz opiekunowie SU