Zespół Szkół Specjalnych nr. 1 w Garwolinie

Aktulności

Feb 02 2020

 

I Przegląd Misteriów Bożonarodzeniowych Szkół i Placówek Specjalnych

Chociaż święta dawno już za nami, 14 stycznia mieliśmy okazję jeszcze przez chwilę poczuć ich magiczną moc.

Z prawdziwą przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie opiekunów i wychowanków Zespołu Szkół Specjalnych nr 2 w Garwolinie do udziału w I Przeglądzie Misteriów Bożonarodzeniowych Szkół i Placówek Specjalnych. Wydarzenie było niezwykłe. Gospodarze zadbali o cudowną oprawę. Mogliśmy obejrzeć wspaniałe przedstawienia oraz zaprezentować naszą autorską inscenizację p.t. „Łzy w niebie”. Spotkanie było dla nas także okazją do nawiązania nowych relacji z rówieśnikami i zwiedzenia wspaniałego budynku szkoły. Mamy nadzieję, że jest to początek naszej nowej tradycji, która pozwoli nam spotykać się co roku, podczas tak wspaniałego wydarzenia.