Zespół Szkół Specjalnych nr. 1 w Garwolinie

Aktulności

Apr 08 2022

Wiosna w tym roku kazała nam czekać na siebie wyjątkowo długo. Mimo iż za oknem leży śnieg, coraz częściej aktywnie spędzamy czas na świeżym powietrzu. Po zimowym lenistwie każdy z nas odczuwa potrzebę ruchu. Dlatego też, z prawdziwą przyjemnością odpowiedzieliśmy na zaproszenie SOSW
w Trzciance.

6 kwietnia był dla nas dniem pełnym niespodzianek, wrażeń i emocji sportowych.  Dzięki uprzejmości gospodarzy uczestniczyliśmy w turnieju tenisa stołowego, cymbergaja i piłkarzyków.

To sportowe wydarzenie było nie tylko okazją do aktywności fizycznej, ale także wzbudziło mnóstwo pozytywnych emocji. Finał zwieńczony był pokazowym meczem pomiędzy zwycięzcą turnieju,
a Panem Starostą – Mirosławem Walickim.

Wszyscy uczestnicy otrzymali medale oraz słodkie upominki.

Dla ostudzenia emocji wzięliśmy także udział w warsztatach plastycznych, podczas których wykonywaliśmy ozdoby wielkanocne. Największą radość sprawiło jednak spotkanie z alpakami, które mogliśmy głaskać, karmić i pielęgnować.

Ten dzień przysporzył nam wiele radości, wywołał uśmiech i pozytywne emocje. Serdecznie dziękujemy więc dyrekcji, opiekunom oraz uczniom z Trzcianki za zaproszenie nas do wspólnej zabawy.